İçeriğe atla

Esenler Cihazla Su Kaçak Tespit 99 TL

Ev ya da iş yerinizde karşılaştığınız su tesisatı sorunlarının tamamı oldukça can sıkıcı meselelerdir. Bu nedenle hiçbiriniz bu sorunla karşılaşmak istemezsiniz ancak elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan su tesisatı sorunları bulunmaktadır. Elde olmayan nedenlerle meydana gelen sorunların başında su kaçağı yer almaktadır.

Su kaçağı sorunu eski yeni dinlemeden her türlü yapıda farklı nedenlerle baş gösteren ciddi bir tesisat problemidir. Özellikle tarihi yapılarda kullanılan su borularının zaman içerisinde kullanım ömrünü yitirmesi sonucu ortaya çıkan su sızıntısı su kaçağı sorununa neden olmaktadır.
Ev, iş yeri, okul hastane demeden suyun geçtiği her yerde açığa çıkan su sızıntılarının tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmektedir. Bu nedenle uzman bir yardım almadan su kaçakları ile mücadele etmeniz neredeyse olanaksızdır.

Ev ya da iş yerinizdeki duvarlarda ıslaklık, parkelerde şişme, kombi barında düşüş ve su faturasında ciddi artışlar gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı sorunu var demektir ve bu sorunları gördüğünüz andan itibaren alanında uzman bir su tesisatçı firmasından yardım almanız gerekmektedir.
Esenler kameralı kaçak tespit servisi Eskiden teknolojideki yetersizliklerden dolayı meydana gelen en ufak su kaçağı sorununda bile günlerce süren kırma dökme işlemi yapılır ve bu işlem rastgele yapılırdı. Gelişigüzel kırılan, dökülen yerlerin altında kalan sağlam olan su boruları da zarar görür ve yaptığınız masraflar katlanırdı.
Her geçen gün ilerleyen teknoloji sayesinde bu sorunların tamamı ortadan kalksa da işi bilmeyen sokak aralarında hizmet veren firmaların bu gelişmelerden habersiz olması nedeniyle hâlâ eski usul dediğimiz teknikler kullanılmaktadır.


İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız en zahmetli su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde ortadan kaldırarak sizlere garantili hizmet vermektedir. Akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile en zorlu su kaçaklarını bile noktasal olarak tespit eden firmamız, tamir işlemini bir veya iki seramiği kaldırarak gerçekleştirmektedir.
Alanında uzman ve geniş kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine hizmet götüren firmamız, bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi ile hizmet vermekte ve sizlere bir telefon kadar yakın olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara