İçeriğe atla

Kameralı Cihazla Esenlerde Su Kaçağı Tespiti

Su borularının zaman içerisinde deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan sorunların başında esenler su kaçağı sorunu yer almaktadır. Su kaçağı problemi eskiden sadece tarihi yapılarda meydana gelen bir problem iken, günümüzde kullanılan kalitesi düşük su boruları ve yanlış eğim nedeniyle yeni yapılan binalarda da görülmeye başlanan ciddi bir tesisat problemidir.

İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan nüfus, su tesisat sistemini zayıflatmakta ve beraberinde sık sık sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Tesisat sisteminde istenmeyen ancak çoğu kez elde olmayan nedenlerden dolayı ortaya çıkan su sızıntıları sizleri hem maddi hem de manevi yönden oldukça zor duruma sokmaktadır.

Su borularının gözle görünmeyen yerlerde olması, gizli  meydana  gelen bu sorunun tespitini de zorlaştırmaktadır. Rastgele beton veya seramiklerin kırılması ile tespit edilen su sızıntıları, erken müdahale isteyen bir tesisat sorunudur. Tek tek seramiklerin kırılması ile tespit edilen bu sorun, tamir işlemi sonrasında da sizleri hem maddi hem de manevi açıdan oldukça zor duruma sokmaktadır. İstanbul su tesisat firmamız, su kaçağı tamir işleminde sizleri eski usul yöntemleri kullanan amatör su tesisatçılarından korunmanız yönünde nasihatlerde bulunur. Esenlerde Gizli su kaçağı bulma kolay anlaşılan bir sorundur.

Ev ya da iş yerinizdeki duvarlarda sararma, şişme, dökülme, su faturanızda artış, kombi barında sürekli düşüş, evinizde keskin rutubet kokusu varsa, su borularınızda sızma var demektir.

Hiç vakit kaybetmeden alacağınız profesyonel yardım bu sorunları minimum süre içerisinde ortadan kaldıracaktır. Ancak su kaçağı tamir işleminde dikkat etmeniz gereken en önemli husus, su kaçağı tespit esenler işlemini alanında uzman ve güçlü referansları bulunan bir firmaya yaptırmak olacaktır. Alanında uzman tesisat kadrosu ile en zorlu sorunlarınızı kırmadan dökmeden tespit eden, İstanbul su kaçağı bulma firmamız, sizlere % 100 garanti sağlayarak su kaçağınızı tespit eder ve ardından onarır.

Noktasal olarak tespit ettiğimiz su sızıntıları yine noktasal olarak titiz bir çalışma gerçekleştirerek ortadan kaldırmaktayız. İstanbul gibi büyük şehirlerde kolay kolay rastlayamayacağınız bu yöntem ile firmamız sizleri tanıştırmaktadır. Düşük fiyatlar ile maksimum kaliteli işçiliği kendisine prensip edinen firmamız, İstanbul’da yer alan bütün ilçe ve semtlere aynı gün servis imkanı sağlar.

Firmamız bütün ilçelere sabit fiyat garantisi vererek hizmet sağlar. Su kaçağınız alt kata sızmadan firmamızı iletişim butonunda yer alan telefon numaralarından arayarak randevu oluşturun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara