İçeriğe atla

Esenler Kameralı Su Tesisat Firması

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerdeki eski yapılarda meydana gelen su kaçakları neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelen bir tesisat problemidir. Su borularının zaman ile eskimesi ile meydana gelen sızıntıların yol açtığı su kaçaklarına özellikle İstanbul gibi büyükkentlerde sık sık rastlamak mümkündür. Su kaçakları sadece eski yapıda da değil, yeni binalarda da kullanılan kalitesiz boru veya yanlış eğim nedeniyle sık sık meydana gelmektedir.

Oldukça ciddi bir problem olan su kaçağı sorununa erken müdahale bulunmanızda oldukça önemlidir. Aksi taktirde su sızıntılarının yol açtığı su kaçakları, betonlarınızı çürüterek hem ciddi yapısal soruna, hem de alt katınızdaki komşunuza zararlar verecektir. Sizden kaynaklanan sorun yüzünden alt katınızda meydana gelen hasarların tamamı sizin hasarınız olur ve tamir işlemi sırasında harcadığınız masraflar ikiye katlanır. Ayrıca komşunuz ile ciddi tartışma ve kavgaların yaşanması da kaçınılmaz olacaktır.

esenler-kamerali-tesisatci

Bu nedenle su kaçağı sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz hiç vakit kaybetmeden müdahalede bulunmanız gerekmektedir. Su kaçağı sorunu tamirinde profesyonellik istediğinden her tesisat ustasının altından kalkabileceği bir iş değildir. Alanında uzman güçlü referanslara sahip bir tesisat firmasından yardım alarak, ortadan kaldıracağınız problemler sizleri oldukça kâra geçirecektir.

Su kaçağı sorunu her zaman kendini hemen göstermeyebilir. Ev ya da işyerlerinizde çoğu kez gizli su kaçağı olması mümkündür. Gizli su kaçağını anlamanın birkaç farklı yolu vardır. Kombi barınızdaki düşüş, su faturalarındaki artış, evdeki keskin koku, duvarlardaki dökülmeler vb. sorunların tamamı gizli su kaçağının en önemli belirtilerindendir.

Bu sorunlardan bir tanesi ile bile karşılaşırsanız hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmeniz oldukça önemli olacaktır. Su kaçağı her ne kadar moral bozucu bir sorun olsa da asıl sorun, su kaçağı bulma da kullanılan yöntemlerdir. Su kaçağı bulma da özellikle eski usul teknikleri kullanan tesisatçılar hayatı adeta kabusa çeviriyorlardı.

Çünkü klasik yöntemi kullanarak su kaçağı tespiti yapmaya çalışan tesisatçılar su kaçağını tespit edinceye kadar evdeki neredeyse bütün duvarları kırarlardı, su kaçağını ancak o şekilde tespit eden tesisatçılar arkalarında tabiri caizse adeta bir enkaz bırakırlardı, evinde veya işyerinde su kaçağı bulunan vatandaşlara da arkalarından günlerce hatta bazen haftalarca kırılan yerleri onarmak ve temizlik yapmak düşüyordu.

Firmamız teknolojinin geliştirdiği son model cihazları kullanarak yukarıda saydığımız bütün sıkıntılardan sizleri kurtaracaktır. Firmamız özellikle tesisatta kullanılmak üzere teknolojinin tasarladığı akustik dinleme yardımıyla su kaçağı tespitinizi tek bir seramiğinizin altında gerçekleştirir ve tamir işleminde bir veya iki seramiğinizi tek kırarak fazladan masrafa sizleri sokmaz.

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve randevu oluşturmak için hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara