İçeriğe atla

Esenler Vidanjör

Esenler bölgesinde vidanjöre ile tıkanıklık açma gider temizliği kanalizasyon açma çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçı firmasıyız.

Ersoylar Tesisat firması olarak bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak bakım onarım tıkanıklık açma çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları ile tıkanıklık olan bölge noktasal olarak tespit edilerek bakım onarım çalışması başlamaktadır.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Esenler Vidanjör Tıkalı Kanalizasyon Açma

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında kireçlenme veya yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklıklar meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını su faturasının daha yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Hem sağlığınıza hemde bütçenize daha fazla zarar vermeden sizlerde tüm tıkanıklık problemlerinde bizlerden destek alabilirsiniz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara