İçeriğe atla

Esenler Tıkanıklık Açma

Esenler  ilçemizde su kaçağı tespiti için Özel olarak üretilmiş kameralı görüntülü cihazlarla yapılan, kırmadan kanalizasyon işlemlerini tek bir hamleyle gerçekleştirmekteyiz. Teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz ve ayak uydurmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kanal noktaları ister evlerinizde olsun ister iş yerlerinizde olsun tıkanıklıkları sorun teşkil etmeden açmaktayız. Esenler  Tuvalet ya da mutfaklarımızda taşma meydana gelmekteyse muhtemelen kanalizasyonlarda tıkanma vardır ve tepme yapıyordur. Kırmadan yapılan kanalizasyon işlemlerinde her ne kadar elektronik cihazlar olsa da çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu nedenle tıkanmış kanallarınızı işini iyi bilen ve profesyonel kişilerin yapması çok doğru bir karar olacaktır. bESİKTAS-sU-tESİSATİKullanılan en son donanımlı cihazlar sayesinde kırma olaylarına yer vermemekteyiz ve işimizi titizlikle yapmaktayız.

Kullandığımız cihazlarla yapılan işlerde % 100 olumlu sonuçlar alıyoruz ve yaptığımız işin garantisini veriyoruz.

Esenler   Tıkanıklık açma işlemlerimizde sadece o tıkanıklığı açmaktan ziyade gelecekte tıkanmaları da kesmiş olmaktayız. Çoğu zaman tıkanıklık yapacağını bile bile gider yerlerine bir sürü madde atarız. Mesela örnek verelim. Kolonyalı mendiller, kağıt havlular, tuvalet kağıtları, bayanların kullandığı pet türü ürünler vb. gibi bir takım cisimler atarız.

Bu anında tıkanıklık yapacağı gibi ara sıra da hiç ummadığınız, evde olmadığınız bir anda kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Evinizi, iş yerinizi vb. bölgelerde su baskınlarıyla karşılaşabilirsiniz ve tüm eşyalarınız .

Bu olaylara mahal vermemek için tıkanıklığın oluştuğunu hissettiğiniz an bizimle irtibata geçmelisiniz. 7/24 siz müşterilerimize kusursuz hizmet sağlayan firmamıza istediğiniz zaman ulaşıp istediğiniz güne ve saate randevu alabilmekte siniz.

Telefon numaralarımız:

Avrupa yakası Esenler  : 02125700744-05325030798

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara