İçeriğe atla

Su Kaçağı

Su tesisat sistemi içerisinde tamiri en zorlu geçen problemin başında su borularında meydana gelen kaçak sorunu yer almaktadır.

Su borularının zaman içerisinde tahribata uğraması sonucu ortaya çıkan su kaçakları tespit işlemi esnasında yapılan uygulamalardan dolayı neredeyse herkesin kâbusu olmuştur. Su borularının gözle görünür olmamasından dolayı ortaya çıkan bu sorunu tespit edebilmek için yapılan zahmetli işlem, seramik ve fayansların tek tek kırılarak altlarında yapılan tespit işlemidir.

Rastgele bütün fayans ve betonlarınızı kırdıktan sonra patlayan su borusunu tamir eden tesisat ustaları sizlleri hem maddi hem de manevi açıdan oldukça yıpratmaktaydı. Teknolojinin yeteri kadar ilerlememiş olması bu işlemin yapılmasındaki en büyük etkenlerden biriydi. Su kaçağı sorunu eskiden, tarihi yapılarda meydana gelirken, günümüzde kullanılan kalitesi düşük boru ve tesisat sistemi çekilirken, yapılan yanlış eğim nedeniyle yeni binalarda da görülmektedir. Su borularının patlaması erken müdahale edilmediği durumlarda sadece sizi bağlamaz, patlayan su borularından sızan sular, fayans aralarından sızarak alt katınızda oturan komşunuzuda etkileyeceğinden sorunu fark eder etmez profesyonel bir yardım almanızda yarar olacaktır.

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit işlemi gerçekleştiren firmamız, diğer tesisat sorunlarında olduğu gibi su kaçağı sorununda da sizlerin yanında yer almaktadır. Eskiden rastgele kırma dökme işlemi ile sizlere oldukça büyük masraflar çıkaran su kaçağı tespit işlemi günümüz teknolojisindeki gelişen cihazlar ile birlikte ortadan kalkmıştır. Teknolojiyi yakından takip eden ve bu gelişmelere hızla ayak uyduran İstanbul su tesisat firmamız, en zorlu sorunları bile dakikalar içerisinde ortadan kaldırır ve sizlere ekstradan bir masraf çıkarmaz.

Bilim insanlarının tesisat sektörü için özel olarak tasarladığı akustik dinleme adlı cihazı kullanan firmamız, su kaçağınızı tespit ederken herhangi bir ses de çıkarmamaktadır. Sessiz çalışan akustik dinleme sayesinde firmamızın gerçekleştireceği işlemden ne siz ne de komşularınız herhangi bir rahatsızlık duymayacaklardır.

Geniş ve alanında uzman tesisat kadrosuyla İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün servis imkanı sunan firmamız, yaptığı her işlem için sizlere garanti vermektedir. Firmamız düşük fiyatlar ile sizlere maksimum kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş İstanbulluların en çok tercih ettiği tesisat firmasıdır. Firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için lütfen iletişim kategorisinde yer alan telefon numaralarını arayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara