İçeriğe atla

Su Tesisatı Kaçak Arızası Onarımı ve Tespit

Daha çok büyük kentlerde artan inşaatlara bağlı olarak ortaya çıkan yapı sorunlarının başında su tesisatı arızaları yer almaktadır. Su tesisatı arızaları özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde daha sık meydana gelen ciddi tesisat sorunlarıdır. Elde olmayan nedenlerle meydana gelen sorunların ana kaynağı kullanılan su borularının kullanım ömrünü yitirmesidir.
Su tesisatı sisteminde, elde olmayan nedenlerle ortaya çıktığı kadar yaptığınız yanlış işlemler sonucu da gün yüzüne çıkan sorunlar mevcuttur. Su tesisatı sisteminde meydana gelen sorunların tamamı oldukça güç işlemler sonucu tamir edildiğinden oldukça moralinizi bozmaktadır. Özellikle eskiden elde olmayan teknolojik cihazlardan dolayı sizleri oldukça uğraştıran su tesisatı arızalarına erken müdahale etmenizde büyük önem taşımaktadır.


Özellikle duvar diplerinde oluşan su sızıntıları kısa süre içerisinde beton ve seramiğini delerek alt katınızda oturan komşunuzun evine su akıtacaktır. Sizin ihmâl ettiğiniz sorun yüzünden evi su dolan komşunuz bu durumdan hoşnut olmayacağı gibi soluğu da doğru sizin evinizde alarak, sizinle ciddi tartışmalara girer.
Su tesisatı arızalarının tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmektedir.

Bunun nedeni ise, su tesisatı sisteminin gözle görünür olmamasıdır. Üzeri beton ve seramikler ile kaplı olan su borularını tespit etmek için kırma dökme işlemi yapan amatör su tesisatçı ustaları sağlam olan su borularına da zarar vererek yapacağınız masraf ve zahmeti katlamaktadır.
Daha çok ev hanımlarının moralini bozan su tesisatı arızalarında, kırılan yerlerde oluşan molozların atılması, yeniden onarılması ve tamir işlemi gibi teferruatlar sizleri oldukça uğraştırmak ile beraber bütün plan ve programlarınızı da alt üst etmektedir.
Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ve hızla ayak uydurarak sizlere kaliteli hizmet sağlayan firmamız, eskiden zahmetli işlemler sonucu tamir edilen bütün sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizleri yeni teknikler ile tanıştırmaktadır.
İstanbul esenler su kaçağı bulma  kırmadan dökmeden noktasal olarak su tesisatı kaçaklarını ve arızalarını tespit eden firmamız, insan gücüne gerek duymadan cihazlar yardımı ile sizlere hizmet vermekte ve fazladan tek bir seramiğinizi bile kırmamaktadır.

İstanbul’daki bütün ilçe ve mahallelere aynı gün servis olanağı sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara