İçeriğe atla

Bağcılar Su Akıntısı Bulma ve Tamiri

Ev, işyeri, okul, hastane, AVM gibi yapılarda elde olmayan nedenlerle ortaya çıkan yapısal sorunlar oldukça moral bozmaktadır. Özellikle zahmetli işlemler sonucu tamiri gerçekleşen su tesisatı arızaları neredeyse hepinizin korkulu rüyası haline gelmiştir.
İstanbul gibi büyük kentlerde her geçen gün artan nüfus beraberinde barınma sorununu da ortaya çıkarmıştır. Barınma sorununu ortadan kaldırmak için yapılan yeni binalarda kullanılan kalitesi düşük su boruları veya tesisat sistemi çekilirken, yapılan yanlış eğim su tesisatı sorunlarını daha çok ortaya çıkarmaktadır.

Eskiden sadece tarihi yapılarda kullanılan su borularının yıllara bağlı olarak eskimesi sonucu ortaya çıkan arızalar, yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı yeni binalarda da görülmekte ve sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça zor durumda bırakmaktadır. Tespit ve tamir işleminde uzmanlık gerektiren bu sorunlar için yardım alacağınız firmanın, alacağı ücreti konuşmaktan önce kullanacağı yöntemi araştırmanızda ve referanslarını kontrol etmenizde yarar olacaktır.
Su tesisatı sorunu daha önceden de başınıza gelmiş, elde olmayan teknolojik cihazlar nedeniyle insan gücüne bağlı işlemler sonucu tamiri gerçekleştiğinden sizleri oldukça zahmete ve masrafa sokmaktadır.


Su tesisatı arızalarının zahmetli ve masraflı olmasının en önemli nedeni kullanılan su borularının, yer altında olmasıdır. Üzeri beton ve seramiklerle örtülü olan su borularında oluşan arızaları tespit etmek için, evvela su borularının üzerindeki beton ve seramikler kırılırdı. Rastgele gerçekleşen kırma dökme işlemi sonunda çoğu sağlam boru da kırılır ve tespit işlemi için yaptığınız masraflar katlanırdı.
Ayrıca gelişigüzel yapılan kırma dökme işlemi sonunda oluşan moloz yığınlarını atmak, yeniden onarmak ve temizliğini yapmak gibi teferruatlar özellikle ev hanımlarını oldukça yormaktaydı. Bütün plan ve programınızı alt üst eden bu işlemler, sizleri hem maddi açıdan hem de zaman açısından oldukça yormaktaydı. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte eskiden günlerce süren işlemlerin tamamını kısa süre içerisinde gerçekleştiren firmamız sizleri bütün su tesisatı sorunlarından kısa süre içerisinde kurtaracaktır. Firmamız İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlarken sizlere sağladığı her hizmet için garanti de vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara