İçeriğe atla

Esenler Kanal Görüntüleme

Esenler kanal görüntüleme tıkanıklık açma tıkanıklık tespit çalışmalarını uzman ekiplerimiz ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiren yetkili su tesisatçısı firmasıyız.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet bahçe sokak kanalizasyon gibi tüm tıkanıklıkları kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilerek bakım onarımını yapmaktayız.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tıkanıklık kırmadan dökmeden başarılı bir şekilde tespit edilmektedir.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Ersoylar Tesisat firması olarak kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Esenler Robotla  Kanalizasyon Tıkanıklık Açma

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında yabancı cisim kaçması veya kireçlenmeden dolayı tıkanıklıklar meydana gelebilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 503 07 98 Ara